Вогнезахисна обробка - Вогнеборець Плюс

Вогнезахисна обробка - Вогнеборець Плюс

Найчастіше на головних шляхах евакуації – коридорах і сходи, дизайнери використовують килимові матеріали, підлогові покриття, ткані доріжки, що абсолютно не безпечно. У разі загоряння цих тканинних виробів вогонь розходиться моментально, блокуючи шляхи евакуації. Але це не єдина загроза життю людей, при загорянні цих тканин коридори, холи, сходи, шляхи евакуації моментально наповняться їдким і задушливим димом. При попаданні такого диму в дихальні шляхи, смерть настає миттєво. Здавалося б, що потрібно відмовитися від такого роду комфорту, що б убезпечити себе від такої загрози, але є рішення цієї проблеми це – вогнезахисна обробка тканини.

Використовувані нашими фахівцями вогнезахисні матеріали для тканин абсолютно безпечні для здоров’я людей, не викликають ніяких змін характеристик оброблюваних виробів.

Огнезащитная обработка ткани Киев цена

Вогнезахисна обробка ковроліну, штор, гардин, килимових виробів та тканин, всі перераховані вироби просочуються спеціальним вогнезахисним матеріалом, проводиться ефективна сушка оброблених виробів, як наслідок підвищується вогнезахисна ефективність текстильних виробів, зменшується час поширення вогню по обробленим поверхням, у багато разів зменшується токсичність димоутворювальною елементів . Для килимів та ковроліну ми застосовуємо спеціальні вогнезахисні матеріали, які дозволяють здійснювати неодноразову мийку таких виробів, а також такі склади дуже стійкі до зовнішнього впливу і тривалий час не втрачають своїх вогнезахисних властивостей і характеристик.

ВОГНЕЗАХИСТ ЕЛЕКТРОКАБЕЛІВ

Проблема захисту електричних кабелів варто в даний час досить гостро. Це пов’язано зі спаленність матеріалу, з якого виготовлений кабель і більшою одиничною потужністю енергетичного обладнання. Особлива небезпека виходить від кабельних споруд, які представляють собою складні системи, що складаються з кабельних потоків з підвищеною горючої навантаження.

Огнезащитное кабельне покриття, що перешкоджають поширенню вогню, допомагають знизити пожежну небезпеку кабелів.

Для вогнезахисту електрокабелів ми використовуємо спучує засоби вогнезахисту, які наносяться методом фарбування кабельних електромереж. Всі використовувані нами матеріали мають необхідні сертифікати пожежної безпеки, гігієнічні висновки та сертифікати відповідності.

Спучує тонкошарові покриття виготовляються на водній основі, вони відрізняються підвищеною атмосферостійкістю і вологостійкість. Під впливом високої температури вони збільшують свій обсяг в кілька разів, створюючи тим самим міцний термобарьер, який забезпечуючи стійкість кабелів до займання.

Огнезащитная обработка кабеля

Основне призначення вогнезахисту кабелів – знизити їх пожежну небезпеку, перешкоджати поширенню горіння, що виникає при взаємодії полум’я з енергією тепловиділенія.

Наші фахівці виїдуть на об’єкт, щоб вибрати оптимальне технічне рішення для забезпечення пожежної безпеки будівлі, проведуть заміри і оцінять весь обсяг кабельних мереж, які будуть піддані вогнезахисту. Така оцінка дозволить найкращим чином спланувати всі роботи і визначити точну вартість вогнезахисту електричних кабелів. Для замовлення фахівця зателефонуйте за цими номерами: +380673154593, 044-296-37-88

ВОГНЕЗАХИСТ ПОВІТРОПРОВОДІВ

Вогнезахист повітроводів і вентиляційних коробів несе не менш важливу роль в ефективній евакуації людей. Протидимного системи видаляють продукти горіння і подають в задимлені ділянки будівлі чисте повітря. При цьому конструкції повітропроводів проходять на великій протяжності, від системи забору повітря до точки подачі або димоводи від місця забору диму до місця викиду продуктів горіння.

перезарядка огнетушителей Киев

Найчастіше пожежею уражаються відразу кілька місць або протяжних коридорів, тому щоб доставити чисте повітря в необхідну зону або зберегти цілісність вентиляційних коробів необхідно так само захистити їх від швидкого прогрівання і руйнування, для цього і створена вогнезахист повітроводів.

Спосіб нанесення і тип вогнезахисного матеріалу вибирається індивідуально, виходячи з потреб замовника. Так наприклад для вогнезахисту систем вентиляційних коробів в багаторівневих паркінгах (як підземних так і наземних), більш застосовуватиме обгортковий вогнезахисний матеріал, він володіє деякими перевагами в порівнянні з вогнезахисної фарбою: він більш

стійкий до атмосферних впливів, перепадів температур, високої вологості, не тріскається як фарба і легший як по вазі, так і застосуванні (нанесення на поверхню).

ВОГНЕЗАХИСТ БЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Якщо під час пожежі на бетон без вогнезахисту відбувається короткочасне високотемпературне вплив, в ньому починають протікати фізичні і хімічні процеси, які змінюють його властивості. А якщо його вологість 3,5%, то при підвищенні температури вище 250 ° С і при одночасному вогневому впливі, може навіть початися руйнування бетону.

перезарядка огнетушителей Киев

Якщо температура бетону підвищиться до 350 ° С, то, незалежно від його вологості, в ньому починають з’являтися тріщини, через розширення арматури під впливом температури відбувається прогин елементів залізобетону. А якщо температура підвищується ще більше, відбувається усадка цементного каменю, а також розширюються його наповнювачі, що розривають цементний камінь на частини

Коли залізобетонні конструкції остигають, властивість бетону все одно не відновлюються, він втрачає свої характеристики міцності і упругопластические характеристики, а арматури втрачає пружність.

Застосування вогнезахисту збільшує межа вогнестійкості залізобетону, оберігає його від швидкого нагрівання до високих температур.

Для вогнезахисту будівельних конструкцій з бетону необхідний виїзд технічного спеціаліста на об’єкт.

ВОГНЕЗАХИСТ МЕТАЛІЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Несучі металеві балки, колони, двутаври і інші елементи і конструкції в умови пожежі поводяться практично непередбачувано, але ж їх завдання максимально довго нести свою головну функцію – утримувати будівлю і як можна довше запобігати обвалення. Але метал міцний поки його температура порівнянна з температурою навколишнього середовища, а при попаданні в середу високих температур метал стає пластичним і гнучким, і за часту не може встояти і 3-5 хвилин у вогні. Для того, що б не було обвалення, такого швидкого, пропонуємо вам вогнезахисну обробку металу від компанії ВОГНЕБОРЕЦЬ ПЛЮС.

Фахівці нашої компанії оцінять навантаження, що діють на конструкцію, розрахую власну вогнестійкість конструкції, час, який ця конструкція може нести свою несучу здатність у вогні, розраховують відсутню час, і вирахують товщину шару вогнезахисної фарби.

Огнезащитня обработка металлических конструкций

Сталеві конструкції мають досить низьким рівнем вогнестійкості – від 0,1 до 0,4 годин, а за нормами, вогнестійкість будівельних конструкцій повинна становити від 0,5 до 2,5 годин, в залежності від типу конструкції і будівлі.

Наше завдання забезпечити вам якісне нанесення вогнезахисного шару, створити на поверхні металу теплоизолирующий екран, який би витримав високу температуру і вплив вогню.

Екран може уповільнити процес нагрівання металевої конструкції під час пожежі, тим самим забезпечити необхідний час для евакуації та порятунку життя людей.

Для вогнезахисту металу існують кілька методів, як традиційні (штукатурка стін цементно-піщаним розчинами, бетонування, створення цегляної кладки), так і сучасні способи, які засновані на нанесенні на конструкцію полегшеним матеріалом і наповнювачів – мінерального волокна, спученого перліту, або теплоізоляційних матеріалів, таких як гіпсокартонні і гіпсоволокнисті листи, перлітофосфогелевие плити.

ВОГНЕЗАХИСТ ДЕРЕВ`ЯНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Наша компанія пропонує послуги з вогнезахисної обробки дерева, різних дерев’яних конструкцій та елементів.

Наші фахівці, в області вогнезахисту, завжди проконсультують і допоможуть підібрати оптимальний вогнезахисний матеріал, для максимального якісного і адекватного по вартості, проведення робіт з вогнезахисту Ваших дерев’яних конструкцій.

Вибір типу вогнезахисної обробки:

Вогнезахисна просочування дерева – обробка дерев’яних конструкцій (покрівельних і горищних приміщень) спеціальним вогнезахисним складом на водній основі.

Плюси: невелика вартість самого складу, ефективна біо-захист дерева (відсутність цвілі і грибків).

Мінуси: можна відзначити тільки появи сольового шару на оброблених дерев’яних конструкціях, якщо застосовуються склади на сольовий основі і неможливість її застосування, якщо дерево вже попередньо оброблено звичайним лаком або фарбами.

перезарядка огнетушителей Киев
  1. Вогнезахисна обробка дерева вогнезахисним лаком. Такий вид вогнезахисту часто застосовується при обробці дерев’яних конструкцій на загальних шляхах евакуації, це можуть бути стінові панелі з деревини ДСП, ДВП. Вогнезахисним лаком ще обробляють паркет і підвісні дерев’яні стельові конструкції.

Плюси: великий термін експлуатації.

Мінуси: велика вартість вогнезахисних матеріалів.

3. Вогнезахист деревини вогнезахисними фарбами. Такий вид вогнезахисту не вимагає спеціальних навичок. Обробляється кистями і валиками, але при цьому потрібно чітко дотримуватися товщину шару, що наноситься вогнезахисного покриття.

Плюси: менше часу для обробки, доступна ціна на вогнезахисну фарбу

Мінуси: вся фарба білого кольору і не дуже сильно піддається колеровке.