Димовидалення - Вогнеборець Плюс

Димовидалення - Вогнеборець Плюс

Компанія Вогнеборець Плюс виконує комплекс робіт з проектування, розрахунку, установка і монтаж систем димовидалення в будинках різного типу призначення. Автоматика системи димовидалення вбудовується в систему пожежогасіння і підвищує рівень пожежної безпеки приміщень.

Ми готові Вам запропонувати свої послуги в області проектування і монтажу систем димовидалення. Для успішної співпраці необхідно лише здійснити ряд простих операцій:

• Відправити мені заявку, після чого наш менеджер зв’яжеться з Вами для подальшої роботи;
• Ми допоможемо Вам скласти проект з організації системи димовидалення, який буде відповідати умовам роботи вашого об’єкта;
• Якщо у Вас вже є готовий план, то його необхідно передати нашому фахівцеві для складання комерційної пропозиції;

Наш фахівець проведе безкоштовний виїзд на Ваш об’єкт для збору і підготовки всієї необхідної інформації. Якщо об’єкт має віддалене розташування, то потрібно заздалегідь домовитися про оплату всіх транспортних витрат і витрат на проживання.
Коли отримана вся необхідна інформація по об’єкту, ми починаємо підготовку комерційної пропозиції з проектування та встановлення системи димовидалення на Вашому об’єкті. У ньому будуть відзначені наступні важливі пункти для успішної роботи: повний список необхідного обладнання та автоматики для монтажу системи димовидалення, розрахунковий список витрат на виконання всіх робіт по установці згідно накладних, в яких вказана вартість обладнання і всі технічні вимоги по споживанню електроенергії.