Навчання з пожежного мінімуму - Вогнеборець Плюс

Навчання з пожежного мінімуму - Вогнеборець Плюс

Компанія «Вогнеборець ПЛЮС» надає послуги з навчання пожежно-технічного мінімуму з подальшою видачею відповідного посвідчення та випискою з протоколу перевірки знань.
Сьогодні всім і кожному відомо, що набагато простіше запобігти причинам, через які виникають пожежі, ніж потім усувати наслідки пожежі та вважати завдані збитки. Особливо, якщо врахувати той факт, що пожежі дуже часто несуть за собою людські жертви та каліцтва.

Відповідно до вимог ППБУ та Наказу N 368 від 29.09.2003 МНС України навчання персоналу заходам пожежної безпеки в обов’язковому порядку має бути організовано керівництвом усіх підприємств, незалежно від їх форм власності та належності до будь-яких відомств.

Сумна статистика говорить про те, що дуже часто керівники підприємств лише формально ставляться до вирішення цього завдання, тому знання персоналу є досить низькими, якщо взагалі є. Співробітники рідко знаю, що їм робити і як чинити в екстремальній ситуації, а також практично не знають, як користуватися первинними засобами гасіння пожежі. Адже найголовніше завдання, це не допускати пожежі на робочому місці та в побуті.

І саме для того, щоб допомогти роботодавцям, керівникам підприємств та організацій у нашій компанії є послуг для постійних та потенційних клієнтів: навчання пожежно-технічного мінімуму з подальшою видачею посвідчення та випискою з протоколу перевірки знань.

Ми проводимо навчання посадових осіб, а також співробітників організацій, учнів освітніх установ та населення заходів пожежної безпеки. Наша компанія проводить заняття з програм пожежно-технічного мінімуму. Усі заняття проводять кваліфіковані фахівці, які мають відповідні знання та досвід по боротьбі з вогнем, та необхідною педагогічною практикою. За підсумками навчання слухачам видаються відповідні посвідчення встановленого зразка, плюс, видаються методичні матеріали.

«Вогнеборець ПЛЮС» запрошує до співпраці широке коло роботодавців, керівників організацій, а також працівників пожежної охорони.
Щоб детальніше дізнатися про послугу навчання пожежно-технічного мінімуму, а також отримати консультацію, вам необхідно лише зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів. Наші спеціалісти нададуть вам всю необхідну інформацію.

Після проходження навчання пожежно-технічного мінімуму Ви отримуєте:

  • посвідчення встановленого зразка;
  • витяг з протоколу перевірки знань.