Технічне обслуговування пожежних кран-комплектів та перекантування пожежних рукавів - Вогнеборець Плюс

Технічне обслуговування пожежних кран-комплектів та перекантування пожежних рукавів - Вогнеборець Плюс

ЦІНА: 273,00 ГРН.

Проводиться 1 раз на рік. За наслідками роботи фахівці компанії складають акт проведених робіт згідно регламенту. Наші спеціалісти кваліфіковано виконають необхідні роботи: 1. Перемотування пожежних рукавів на новий шов; 2. Нав’язка сполучних головок на пожежні рукави; 3. Маркування пожежних рукавів та краном відповідно до норм; 4. Забарвлення клапанів, трубопроводів; 5. Антикорозійна обробка; 6. Утеплення пожежних гідрантів; 7. Встановлення покажчиків пожежних гідрантів; Рукав латексний Д – 51 мм. – 70 грн. Рукав латексний Д – 66 мм. – 80 грн.»

Навіщо потрібен пожежний кран і у яких випадках він потрібний.
У тих не особливо приємних випадках коли виникає пожежа, то насамперед і найважливішим є те, наскільки справний і в робочому стані пожежний кран. Пожежа це завжди матеріальні збитки, тому кран повинен бути справний і перевірений завжди, щоб якнайшвидше приступити до ліквідації вогнища. Саме для цього і потрібна періодична перевірка пожежного крана на те, чи він відповідає правилам і вимогам, а також потрібно проводити періодичне обслуговування кранкомплекту.

Як часто проводиться перевірка пожежних кранів. В Україні, згідно правил пожежної безпеки, перевірки проводяться двічі на рік. Цієї частоти достатньо підтримки кранів у потрібному стані.

Пожежний кран комплект – він відноситься до внутрішнього водопостачання для гасіння пожежі. Склад пожежного кранкомплекту – шафа пожежна та протипожежне обладнання для пожежного крана. Пожежні кран комплекти повинні обов’язково бути встановлені в житлових приміщеннях, на всіх без винятку промислових підприємствах, об’єктах де перебуває маса людей, та об’єктах, які мають соціально-культурне значення. Це обов’язкова вимога правил пожежної безпеки України, і вона потребує неухильного виконання.

Призначення пожежного крана комплекту. Пожежні кран комплекти призначені для того, щоб оперативно подавати воду до місця загоряння з подальшим гасінням вогнища. Склад пожежного кран комплекту наступний: вентиль, головка з різьбленням, скатки пожежного рукава нав’язаними на кінцях рукавами гайками, а також уражного стовбура.
Співробітники підприємств, або ж відповідальні за пожежну безпеку повинні стежити за станом пожежного кран комплекту, що працює, вчасно проводити їх технічне обслуговування по 2 рази на рік. Це є обов’язковим для виконання вимогою.

Фахівці компанії «Вогнеборець ПЛЮС» проконсультують вас як вибрати запчастини вашому кран комплекту, тільки щоб правильно підібрати їх, бажано надати співробітнику розміри отворів від трубопроводу внутрішньої системи пожежогасіння, що стоять на підприємстві, оскільки у зв’язку зі зміною розмірів деякі комплектуючі можуть просто не підійти .
Щоб отримати правильну та повну консультацію, будь ласка, ознайомтеся з цими вимогами та вкажіть усі необхідні параметри.
Щоб замовити послугу обслуговування кранкомплекту, звертайтесь за будь-якими вказаними на сайті телефонами – наші співробітники завжди готові відповісти на ваші запитання, надати всю необхідну інформацію та сервіс.