Вогнезахист деревини - чому він стаєнеобхідним - Вогнеборець Плюс
Одним з найважливіших кроків у будівництві будинку є вогнезахисна обробка, і особливо це стосується обробки деревини. Практика вогнезахисної обробки дерева вже не є новою, але давно зарекомендувала себе як надійний засіб, щоб запобігти пожежі. Стандарти безпеки з часом стають лише суровішими, тому це вже є майже необхідною процедурою.
І чим далі, тим більше, тому що стандарти безпеки змінюються. Вогнезахисні засоби для дерева дуже різні, але призначені всі вони для того, щоб якомога більше знизити пожежну небезпеку конструкцій з деревини, а також матеріалів і виробів на її основі.
Що ж таке вогнезахист деревини (вогнезахисна обробка деревини)?
Під поняттям вогнезахисту деревини розуміється поверхнева обробка (нанесення на поверхню деревини спеціальних складів щоб утворити вогнезахисній шар), а також це глибоке просочення під тиском, при якому досягається введення антипіренів в глиб деревини.
Також, до ефективних способів вогнезахисту деревини, що переводять її до важкогорючого стану, відноситься глибоке просочення антипіренами (водними розчинами вогнезахиснихсолей) з поглинанням не менше 66 кг /м3 солей. Вогнезахисний ефект дає те, що при нагріванні розкладається не лише деревина, але і вогнезахисні солі, які, поєднуючись, утворюють негорючі сполуки і зменшують кількість виділюваних горючихпродуктів розкладання деревини.
У вогнезахисної техніці існує декілька способів вогнезахисту деревини, які різняться за механізмом вогнезахисного ефекту: вогнезахисні фарби, вогнезахисні обмазки і вогнезахисне просочення.
Пасти і обмазки поряд з просочувальними складами використовуються для вогнезахисту деревини досить давно. В даний час розроблений ряд вітчизняних вогнезахисних покриттів на сілікофосфатном сполучному аборідкому склі з використанням мінеральних наповнювачів і відходів різних виробничі процесів. Ці склади доступні, оскільки виготовляються вітчизняними виробниками з дешевої сировини за простою технологією, вони дозволяють створювати на захищаєтьсяповерхні шар покриття, що забезпечує більш високу вогнезахисну ефективність, ніж інші засоби вогнезахисту.
Сьогодні з’являються нові вогнезахисні склади, які прудко займають на внутрішньому ринку стійке положення. Також, суттєво зросла кількість вогнезахисних складів зарубіжного виробництва, зареєстровано значне число нових організацій, які здійснюють діяльність в області вогнезахисту деревини.
Компанія “Вогнеборець Плюс” давно працюєв сфері пожежної безпеки, має штат професійних співробітників, тому звернувшись до нас ви отримаєте гарантію якості, що є найважливішим в пожежній безпеці.
Щоб замовити послуги вогнезахисту деревини в компаніі “Вогнеборець Плюс”, достатньо лише зателефонувати за вказаними на сайті телефонами.