Як відбувається введення вогнегасника в експлуатацію - Вогнеборець Плюс

Як відбувається введення вогнегасника в експлуатацію - Вогнеборець Плюс

Один із важливих моментів у роботі з вогнегасниками, це введення вогнегасника в експлуатацію. Як це відбувається, ми зараз розповімо.

Перед введенням вогнегасника в експлуатацію його потрібно перевірити згідно з початковою перевіркою, яка складається із зовнішнього огляду, провки комплектації вогнегасника та стану місця його встановлення (помітність вогнегасника або вказівника місця його встановлення, можливість вільного підходу до нього), а також, щоб інструкція по роботі з вогнегасником була зрозумілою і зручною для читання.

Під час проведення зовнішнього огляду слід звертати особливу увагу на:

  • наявність вм’ятин, сколів, глибоких подряпин на корпусі, вузлах управління, гайках та головці вогнегасника;
  • стан захисних та лакофарбових покриттів;
  • наявність чіткої та зрозумілої інструкції;
  • наявність опломбованого запобіжного пристрою;
  • справність манометра або індикатора тиску (якщо він передбачений конструкцією вогнегасника), наявність необхідного тавра та величину тиску в вогнегасникі закачувального типу або в газовому балоні;
  • масу вогнегасника, а також масу ВТВ у вогнегаснику (останню визначають розрахунковим шляхом);
  • стан гнучкого шлангу (за його наявності) та розпилювача ВТВ (наявність механічних пошкоджень, слідів корозії, ливарної облої або інших предметів, що перешкоджають вільному виходу ВТВ з вогнегасника);
  • стан ходової частини та надійність кріплення корпусу вогнегасника на візку (для пересувного вогнегасника), на стіні або в пожежній шафі (для переносного вогнегасника).

За результатами перевірки вогнегасника роблять необхідні позначки в паспорті вогнегасника, йому присвоюється порядковий номер, який наносять на вогнегасник та записують до журналу обліку вогнегасників. Ось, власне, і вся процедура того, як робиться введення вогнегасника в експлуатацію.

Компанія “Вогнеборець плюс” надає всі вищезгадані послуги. Щоб купити вогнегасники, отримати консультацію або замовити технічне обслуговування вогнегасників, звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті.

Tел/факс: 044-296-37-88

моб:  097 197-99-83

моб:   066-328-0-555

моб: 097-448-45-28