ЗАМЕР СОПРОТИВЛЕНИЯ ИЗОЛЯЦИИ

ВИМІР СОПРОТІВЛЕНІЯІЗОЛЯЦІІ Мегомметр
Компанія “Вогнеборець Плюс” пропонує послугу проведення вимірювання опору ізоляції. Це одна з основних послуг нашої компанії і ми може бути впевнені в якості сервісу, що надається. А тепер більш детально розповімо, що вона з себе представляє і як саме проводиться замір опору ізоляції.
Перш ніж вимірювати, треба впевнитися, що на випробувальному об’єкті немає напруги, ретельно очистити ізоляцію від пилу і бруду і на 2 – 3 хв заземлити об’єкт для зняття з нього можливих залишкових зарядів. Вимірювання опору проводяться коли положення стрілки приладу стійко. Для цього потрібно швидко, але рівномірно обертати ручку генератора. Опір ізоляції визначається показанням стрілки приладу мегомметра. Після закінчення вимірювань випробовуваний об’єкт необхідно розрядити. Для приєднання мегомметра до випробувального апарату або лінії слід застосовувати роздільні дроти з великим зі спротивом ізоляції (зазвичай не менше 100 МОм).

Сам мегомметр перед тим, як використовувати в вимірах, теж потрібно піддавати перевірці – перевірці показань приладу за шкалою розімкнутих і короткозамкнених проводах.
У першому випадку стрілка повинна знаходитися біля позначки шкали «нескінченність», у другому – у нуля.

Для того щоб на свідчення мегомметра не чинили впливу струми витоку по поверхні ізоляції, особливо при проведенні вимірювань в сиру погоду, мегомметр підключають до вимірюваного об’єкта з використанням затиску Е (екран) мегомметра. При такій схемі вимірювань струми витоку по поверхні ізоляції відводяться в землю, минаючи обмотку логометра.
Значення опору ізоляції в великій мірі залежить від температури. Опір ізоляції слід вимірювати при температурі ізоляції не нижче ніж + 5С, але є винятки, про які написано в спеціальних інструкціях. Якщо температура нижче необхідної, результати можуть несоответствовать дійсності.

Щоб замовити вимірювання опору ізоляції, потрібно зателефонувати з будь-якого із зазначених на сайті телефонів. Наші фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію, а технічні фахівці проведуть всі необхідні виміри.

ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

ИМЯ (ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ)

ТЕЛЕФОН (ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ)

КОММЕНТАРИЙ