Системи відеоспостереження (CCTV) міцно увійшли в наше життя і грають важливу роль в різних бізнес-процесах. Їх функція не обмежується системами безпеки, хоча, напевно, це їх основна сфера застосування.

Але, говорячи про відеоспостереження, не можна не згадати про таких областях застосування, як моніторинг стану хворих або дітей в дитячому садку; спостереження за рослинами і тваринами, здійснюється в наукових цілях; управління технологічними процесами на виробництві, в енергетиці, хімічній промисловості і т.д. При цьому відеоспостереження може здійснюватися при низькій освітленості, при впливі високих температур, агресивних середовищ, і в інших випадках, коли присутність людини неможливо або небажано.

Говорячи про системи відеоспостереження, не можна не згадати і про системи обробки і зберігання зображення, також пройшли великий шлях від касетних відеомагнітофонів до цифрових пристроїв, здатних стискати відеоряд до компактному розміру і забезпечувати його зберігання протягом багатьох років. Не менш важливі й допоміжні системи, такі як мультиплексори, що дозволяють вести спостереження за багатьма об’єктами на одному екрані, а також системи автоматичного виявлення об’єктів, розпізнавання осіб, номерів машин і т.п.

Щоб замовити установку системи відеоспостереження, Вам необхідно лише набрати один із зазначених на сайті номерів. Ми надамо вам всю необхідну інформацію, проконсультуємо і зробимо всі необхідні розрахунки. Телефонуйте!

ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

ИМЯ (ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ)

ТЕЛЕФОН (ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ)

КОММЕНТАРИЙ