Система пожежогасіння – один з найефективніших засобів боротьби з пожежами на їх початковій стадії.

Основними завдання автоматичних систем пожежогасіння є:

виявлення, локалізація і гасіння загоряння
запобігання подальшого поширення пожежі
захист людей і матеріальних цінностей від впливу небезпечних факторів пожежі

Вартість системи пожежогасіння визначається для кожного конкретного об’єкта індивідуально. При розрахунку враховується вид і модифікація системи, характеристики об’єкта (площа, обсяг, кількість поверхів, функціональне призначення, технологія і т.д.), ймовірність виникнення пожежі того чи іншого типу, а також наявність необхідних технічних умов (наприклад необхідної витрати води або температурного режиму ).

Компанія Вогнеборець Плюс здійснює проектування, монтаж і обслуговування всіх основних видів пожежогасіння.

Водяна система пожежогасіння – це узагальнена назва класу систем, в яких вогнегасною речовиною виступає вода (іноді із застосуванням спеціальних добавок). Завдяки високій ефективності, багаторічному досвіду застосування і безпеки для людини даний вид протипожежних систем є найбільш поширеним.

Пінна система пожежогасіння – є близькою по влаштуванню до водяних систем і рекомендована для боротьби з займанням легкозаймистих і горючих рідин і речовин. Як гасячого речовини застосовуються спеціальні пінні розчини.

Газова система пожежогасіння застосовується для захисту об’єктів з цінним майном і обладнанням (дата-центри, архіви). При спрацьовуванні датчиків пожежної сигналізації приміщення, де сталася пожежа, заповнюється спеціальним газом, який знижує концентрацію кисню до рівня, коли горіння неможливо.

Аерозольна система пожежогасіння застосовується для захисту від вогню електротехнічного обладнання, енергетичних об’єктів, транспортних господарств. Гасіння відбувається за допомогою спеціального аерозолю -гарячої суміші газів, локалізують загоряння.

Порошкова система пожежогасіння бореться із загорянням шляхом подачі в приміщення, де сталася пожежа спеціального дрібнодисперсного порошкового складу. Подача порошку здійснюється безпосередньо з модулів, або через зрошувачі по системі трубопроводів від центральної ємності.

Замовивши систему пожежогасіння у компанії Вогнеборець Плюс, Ви завжди можете розраховувати на те, що ціна системи пожежогасіння буде адекватною, а терміни і якість робіт приємно здивують Вас. Ми підберемо найкращий варіант з урахуванням нормативних вимог і бюджету на установку та експлуатацію.

ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

ИМЯ (ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ)

ТЕЛЕФОН (ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ)

КОММЕНТАРИЙ