ПЕРЕКАНТОВКА РІКАВІВ

[Vc_separator]

Перекантуванні ПОЖЕЖНИХ РУКАВІВ

Перекантовування пожежних рукавів на нове ребро вводиться в дію 1 раз в рік. Самі пожежні рукави зберігаються в спеціальних пожежних шафах, які зроблені з негорючих матеріалів. Для того, щоб рукав було зручно зберігати, його згортають в скатку одним із способів, зазначених нижче.

Якщо зберігати пожежний рукав на складі, то скатка одинарна. Якщо для укладання в пожежний шафа, з краном або без, то скатка рукава подвійна, іноді гармошка. Для тимчасової скатки перед вулканізацією або просушкой, пожежний рукав скачують вісімкою.

Для чого потрібна перекантування пожежних рукавів

Специфіка матеріалу, з якого роблять пожежний рукав дає можливість згорнути його в досить щільне кільце, і тоді онне буде займати багато місця в пожежному шафі. Але тут є один побічний ефект – після довгого зберігання в такому стані, на згинах рукава можуть з’явитися тріщини, вигини та інші деформації, які приведуть до того, що буде втрачено основна вимога до пожежних рукавах – герметичність.

Саме для цього і потрібна періодична перемотування пожежних рукавів, щоб уникнути будь-яких його ушкоджень. Під час перемотування рукавів вирішуються дві основні задачі – перевіряється його цілісність і герметичність, а також змінюються місця згину пожежного рукава.

За результатами роботи фахівці компанії складають акт проведених робіт. Наші фахівці кваліфіковано виконають необхідні роботи:

Перемотка пожежних рукавів на новий шов;
Навязка сполучних головок на пожежні рукави;
Маркування пожежних рукавів і краном відповідно до норм;
Забарвлення клапанів, трубопроводів;
Антикорозійна обробка;
Утеплення пожежних гідрантів;
Установка покажчиків пожежних гідрантів;