[cg_content_strip bg=”#000000″ bg_img_type=”parallax” bg_img=”67359″ height=”350px” width=”50%” valign=”center” halign=”center” color=”light” text_align=”center” animation=”fadeInDown” text_fade_out=”yes”]

Навчання з пожежної безпеки

[/cg_content_strip]

[Vc_separator]

Компанія «ВОГНЕБОРЕЦЬ ПЛЮС» надає послуги з навчання пожежно – технічного мінімуму з подальшою видачею відповідного посвідчення і випискою з протоколу перевірки знань.

Сьогодні всім і кожному відомо, що набагато простіше запобігти причини, через які виникають пожежі, ніж потім усувати наслідки пожежі та вважати завдані збитки. Особливо, якщо врахувати той факт що пожежі дуже часто несуть за собою людські жертви і каліцтва.

Відповідно до вимог ППБУ і Наказу N 368 від 29.09.2003 МНС України навчання персоналу заходам пожежної безпеки в обов’язковому порядку повинно бути організовано керівництвом усіх підприємств, незалежно від їх форм власності та приналежності до будь-яких відомствам.

Сумна статистика говорить про те, що дуже часто керівники підприємств лише формально належать до вирішення цього завдання, тому знання персоналу досить низькі, якщо взагалі є. Співробітники рідко знаю, що їм робити і як поступати в екстремальній ситуації, а також, практично не знають, як користуватися первинними засобами гасіння пожежі. Але ж найголовніше завдання, це не допускати пожежі на робочому місці і в побуті.

І саме для того, щоб допомогти роботодавцям, керівникам підприємств і організацій в нашій компанії є послуг для постійних і потенційних клієнтів: навчання пожежно-технічного мінімуму з подальшою видачею посвідчення і випискою з протоколу перевірки знань.

Ми проводимо навчання посадових осіб, а також співробітників організацій, учнів освітніх установ і населення заходам пожежної безпеки. Наша компанія проводить заняття за програмами пожежно-технічного мінімуму. Всі заняття проводять кваліфіковані фахівці, що володіють відповідними знаннями та досвідом по боротьбі з вогнем, і необхідної педагогічною практикою. За підсумками навчання слухачам видаються відповідні посвідчення встановленого зразка, плюс, видаються і методичні матеріали.

“ВОГНЕБОРЕЦЬ ПЛЮС” запрошує до співпраці широке коло роботодавців, керівників організацій, а також працівників пожежної охорони.
Щоб більш детально дізнатися про послугу навчання пожежно-технічного мінімуму, а також, отримати консультацію, вам необхідно всього лише зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефонів. Наші фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію.

Після проходження навчання пожежно-технічного мінімуму Ви отримуєте:
посвідчення встановленого зразка;
виписка з протоколу перевірки знань.