ОБСЛУГОВУВАННЯ КРАНКОМПЛЕКТ

Перекантуванні ПОЖЕЖНИХ РУКАВІВ

Перекантовування пожежних рукавів на нове ребро вводиться в дію 1 раз в рік. За результатами роботи фахівці компанії складають акт проведених робіт. Наші фахівці кваліфіковано виконають необхідні роботи: 1. Перемотка пожежних рукавів на новий шов; 2. Навязка сполучних головок на пожежні рукави; 3. Маркування пожежних рукавів і краном відповідно до норм; 4. Забарвлення клапанів, трубопроводів; 5. Антикорозійна обробка; 6. Утеплення пожежних гідрантів; 7. Установка покажчиків пожежних гідрантів; Рукав латексний Д – 51 мм. – 70 грн. Рукав латексний Д – 66 мм. – 80 грн. ”

Навіщо потрібен пожежний кран і в яких випадках він необхідний.
У тих не особливо приємних випадках коли виникає пожежа, то першим ділом і найважливішим є те, наскільки справний і в робочому состояниии пожежний кран. Пожежа це завжди матеріальний збиток, тому кран повинен бути справний і перевірений завжди, щоб якомога швидше приступити до лівідації виник вогнища. Якраз для цього і потрібна періодична перевірка пожежного крана на те, чи відповідає він правилами і вимогам, а також потрібно проводити і періодичне обслуговування КРАНКОМПЛЕКТ.

Як часто проводиться перевірка пожежних кранів. В Україні, погодився правил пожежної безпеки, перевірки проводяться два рази на рік. Цією частоти досить для підтримки кранів в потрібному стані.

Пожежний кран комплект – він відноситься до внутрішнього водопостачання для гасіння пожежі. Склад пожежного КРАНКОМПЛЕКТ – шафа пожежний та протипожежне обладнання для пожежного крана. Пожежні кран комплекти повинні в обов’язковому бути встановлені в житлових приміщеннях, на всіх без винятку промислових підприємствах, об’єктах де перебуває массалюдей, і об’єктах, які мають соціально-культурне значення. Це обов’язкова вимога правил пожежної безпеки України, і воно вимагає неукосітельного виконання.

Призначення пожежного кран комплекту. Пожежні кран комплекти призначені для того, щоб оперативно подавати воду до місця загоряння з подальшим гасінням вогнища загоряння. Склад пожежного кран комплекту наступний: вентиль, головка з різьбленням, скатки пожежного рукавас нав’язаними на кінцях рукавів гайками, а також поражннія стовбура.
Співробітники підприємств, або ж відповідальні за пожежну безпеку повинні стежити за працюючим станом пожежної кран комплекту, вчасно проводити їх технічне обслуговування по 2 рази в рік. Це є обов’язковим до виконання вимогою.

Фахівці компанії «ВОГНЕБОРЕЦЬ ПЛЮС» проконсультують вас як вибрати запчастини вашому кран комплекту, тільки щоб правильно підібрати їх, бажано надати співробітнику розміри отворів від трубопроводу внутрішньої системи пожежогасіння, що стоять на підприємстві, так як в зв’язку зі зміною розмірів деякі комплектуючі можуть просто не підійти .
Щоб отримати правильну і повну консультацію, будь ласка ознайомтесь з даними вимогами, і вкажіть всі необхідні параметри.
Щоб замовити послугу обслуговування КРАНКОМПЛЕКТ, звертайтеся по будь-яким вказаними на сайті телефонами – наші сотрунікі завжди готові відповісти на ваші запитання, надати всю необхідну інформацію і сервіс.

Вартість послуги:
ОБСЛУГОВУВАННЯ КРАН КОМПЛЕКТА – 273,00 ГРН.