Компанія Вогнеборець Плюс виконує роботи по монтажу АПС в Києві і області. Наша компанія має 10-річний досвід установки системи автоматичної пожежної сигналізації на об’єктах різного призначення. Монтаж виконується відповідно до існуючих стандартів і проектною документацією, переданої Замовником, або розробленої нами, з використанням якісного сертифікованого обладнання та матеріалів.

Монтаж автоматичної пожежної сигналізації (АПС) повинні проводити кваліфіковані фахівці. Адже від yoе роботи залежить не тільки збереження майна, але і життя і здоров’я людей. Неякісний монтаж створить проблеми при експлуатації і може привести до відмови або неправильної роботи АПС в разі реальної загрози пожежі.

Перед проведенням монтажу все обладнання повинно пройти вхідний контроль. Під вхідним контролем розуміється перевірка працездатності всіх елементів АПС. За yoе результатами складається акт проведення вхідного контролю з переліком минулого випробування обладнання. Все встановлюється обладнання повинно мати сертифікат відповідності нормам пожежної безпеки.

Монтаж АПС повинен проводитися в точній відповідності з проектом і вимогами норм пожежної безпеки, склепінь правил, ГОСТів, будівельних норм і правил. Цей вид діяльності підлягає обов’язковому ліцензуванню органами МНС.

Після виконання монтажу необхідно проведення пуско-налагоджувальних робіт та перевірка правильності роботи всієї системи в цілому. Для цього грамотний і пройшов навчання у виробника обладнання фахівець проводить програмування. Це потрібно для правильного взаємодії АПС з іншими системами. Наприклад: система автоматичного пожежогасіння, димовидалення, приточно-витяжна вентиляція, систему контролю і управління доступом і ін.

Потім проводиться технічний огляд системи і введення в експлуатацію.

Щоб замовити монтаж АПС, достатньо зателефонувати за допомогою одного з зазначеним на сайті номерів. Наші фахівці завжди вас проконсультують, нададуть всю необхідну інформацію, і допоможуть в оформленні замовлення.

ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

ИМЯ (ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ)

ТЕЛЕФОН (ОБЯЗАТЕЛЬНОЕ)

КОММЕНТАРИЙ