Блискавкозахист - Вогнеборець Плюс

Блискавкозахист - Вогнеборець Плюс

Статистика така, що сьогодні і зараз кожну годину в світі один розряд блискавки потрапляє в конструкцію, дерево, промислова будівля і в приватний будинок. Навіть людині блискавка загрожує смертю, часто ми вдома чули від батьків, під час грози, вимкнути мобільні телефони, зачиняти вікна, не включати телевізор і радіоприймачі, що б блискавка ні вдарила в приміщення. Але ці попередження може, безпечні, для приватних будинків і не великих будівель, але в містах, де рух б’є ключем, що не вимкнеш всю електрику, бо стане вся робота, для цього і була придумана БЛИСКАВКОЗАХИСТ.

БЛИСКАВКОЗАХИСТ – це завжди життєво необхідна система. Для будь-якого типу споруд. Сьогодні майже в кожній країні, більш менш цивілізувати, будівельні норми по встановленню обладнання, а також будівництва будинків, будинків і приміщень передбачають обов’язковим пунктом установку захисту від блискавки.
І цю необхідний захист надасть вам Вогнеборець Плюс.

Для цього вам потрібно передзвонити за тел. +380673154593 або тел. / Факс: 044-296-37-88 розповісти про свою проблему, і наші менеджера допоможуть вам підібрати фахівця, який вже буде особисто працювати з вами до повного виконання своєї роботи.

Телефонуйте нам і ви назавжди забудете, що колись боялися блискавки.

Молниезащита состоит из трех основных составляющих: молниеприемников, молниеотводов и зазимления.Все составляющие в комплексе есть система классической пассивной молниезащиты. Материалы, используемые для системы молниезащиты: это сталь (оцинкованная методом горячего погружения), нержавеющая сталь, медь и алюминий.

В результате разрабатывается проект. После чего можно подсчитать стоимость молниезащиты и работ по ее инсталляции. Однако любой объект требует предварительных электрических измерений и индивидуального расчета. Поэтому, прежде всего, следует позвонить в компанию ВОГНЕБОРЕЦЬ ПЛЮС  и заказать выезд специалиста для осмотра места и последующей разработки проекта.